Kulturystyka i fitness: odżywki dla sportowców i kulturystów, suplementy.
  Z przyjemnością witamy w naszym sklepie!Sklep Kiedrowska.com: kulturystyka i fitness.
Dokładając wszelkich starań, korzystając z wieloletniego doświadczenia naszych pracowników, przygotowaliśmy bogatą ofertę produktów, przeznaczoną zarówno dla sportowców jak i ludzi dbających o wygląd, dobre samopoczucie i kondycję.Z bogatej oferty możemy wyróżnić listę różnorodnych czy to odżywek czy suplementów. W razie wątpliwości nasi konsultanci służą radą i pomocą w doborze odpowiedniego towaru. W nadziei, że możemy zaspokoić Państwa oczekiwania... Zapraszamy do zakupów! Okleina naturalna - Producent
kulturystyka i fitness - foto
Sklep kiedrowska.com kulturystyka i fitness: odżywki, suplementy, odchudzanie, dieta.
dieta i odchudzanie - foto
Twój koszyk- finalizuj zamówienie Odżywki dla sportowców i kulturystów, suplementy, odżywki białkowe, preparaty na odchudzanie.- odżywki dla sportowców, odżywki dla kulturystów, suplementy, odżywki białkowe, odżywki węglowodanowo - białkowe, preparaty na odchudzanie. Akcesoria treningowe - sprzęt do siłowni, sprzęt fitness.- sprzęt do siłowni, sprzęt fitness, akcesoria treningowe, pas wyszczuplający, haki treningowe na ręce i na kostki, rękawiczki treningowe, pas usztywniający. Kreatyna, L karnityna, tauryna, lecytyna, białko, hmb, węglowodany, aminokwasy, gainer, sprzęt do siłowni, sprzęt fitness.- kreatyna, L karnityna, tauryna, lecytyna, białko, hmb, węglowodany, aminokwasy, gainer, anabolic, proteiny, Chitosan, CLA, Fat Burner, L carnitin - odżywki białkowe, odżywki węglowodanowo - białkowe, suplementy, preparaty wspomagające odchudzanie, preparaty zdrowotne.
Szukaj
Informacje o produktach dostępnych w sklepie kiedrowska.com - kulturystyka i fitness
Tutaj dowiesz się jakie odżywki lub suplementy są dla Ciebie najlepsze
Subskrybcja
Wpisz ponizej swój adres email, jeżeli wyrażasz zgodę na otrzymywanie od nas wiadomości o nowościach w naszym sklepie i na stronie internetowej.
 
   
Informacje o tym jak dokonać zakupów w naszym sklepie
Kontakt

Tel : 501 - 075 - 847

E-mail : kiedrowska@kiedrowska.com

Sklepy firmowe Kiedrowska
 • Gdańsk-Kowale,
  C.H. Kowale

  Ul. Staropolska 32A
  parter, lokal 9, obok hali tesco.

Prosimy o uważne przeczytanie niniejszego regulaminu!

 1. Właścicielem sklepu internetowego kiedrowska.com jest Firma :
 2. ANDRUM Urszula Kiedrowska
  80-850 Gdańsk , ul. Rajska 10
  NIP: 583-186-52-60 REGON: 190398430

  Wpisana do EDG pod numerem: 108762 prowadzonej przez Prezydenta Miasta Gdańska.

 3. Zamówienia można składać poprzez formularz zamówień. Składając zamówienie Klient zawiera z naszą firmą umowę na odległość oraz wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Sklep ANDRUM Urszula Kiedrowska 80-850 Gdańsk , ul. Rajska 10.

  Wpisana do EDG pod numerem: 108762 prowadzonej przez Prezydenta Miasta Gdańska.

 4. Poprzez złożenie zamówienia Klient akceptuje wszystkie warunki umowy i niniejszego regulaminu.
 5. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok.
 6. Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówień nie będą realizowane.
 7. Prosimy dodatkowo o podanie przez Zamawiającego adresu e-mail, numeru telefonu stacjonarnego lub komórkowego, pod którymi będzie możliwość potwierdzenia zamówienia i ewentualnego omówienia jego realizacji.
 8. Sklep nasz zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówienia wzbudzającego wątpliwości.
 9. Ceny towarów znajdujących się w sklepie kiedrowska.com podane są w złotych polskich oraz zawierają należny podatek VAT.
 10. Na życzenie klientów wystawiamy faktury VAT. Aby otrzymać fakturę VAT na zakupiony towar należy podać numer identyfikacji podatkowej NIP w formularzu zamówienia. Zamawiający upoważnia firmę

  ANDRUM Urszula Kiedrowska
  80-850 Gdańsk , ul. Rajska 10
  NIP: 583-186-52-60 REGON: 190398430

  do wystawiania faktury bez podpisu odbiorcy. Wysyłamy oryginał faktury wraz z zamówionym towarem.
 11. Zamówione towary są dostarczane do klienta wyłącznie za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A.
 12. Termin realizacji zamówienia wynosi od 2 do 5 dni roboczych i zależy od wyboru rodzaju przesyłki i od tego, czy zamówiony towar jest aktualnie w magazynie. Zazwyczaj czas ten wynosi 3 do 4 dni roboczych. W przypadku gdyby nie było możliwości realizacji zamówienia w wyżej wymienionym terminie poinformujemy Zamawiającego o tym fakcie pod wskazany przez Niego numer telefonu lub adres e-mail.
 13. Zamówione towary dostarczane są pod adres wskazany przez Zamawiającego.
 14. Zapłata za towar uiszczana jest gotówką spedytorowi, na poczcie przy odbiorze przesyłki lub przelewem na nasze konto bankowe:
 15. ANDRUM Urszula Kiedrowska
  ul. Rajska 10
  80-849 Gdańsk PKO Bank Polski S.A. O\Centrum w Gdańsku
  Nr rachunku: 59 1020 1811 0000 0102 0017 8038

  Zamówienie które jest opłacane przelewem bankowym będzie zrealizowane w momencie gdy pieniądze wpłyną na nasze konto i od tego momentu należy liczyć czas realizacji zamówienia wskazany powyżej.

 16. Kosztami przesyłki obciążany jest Zamawiający i należy je doliczyć dodatkowo do wartości zamówienia. Szczegółowy cennik kosztów wysyłki znajduje się w formularzu zamówienia, który wyświetli się przy składaniu zamówienia.
 17. Koszt wysyłki zależy od wagi paczki, a nie od ilości zamawianych sztuk, a także od rodzaju dostawy. Pełna tabela opłat znajduje się również w formularzu zamówienia.
 18. Formalności związane z rozliczeniem transakcji są dokonywane w miejscu odbioru zamówionego towaru i prowadzi je pracownik Poczty Polskiej S.A .
 19. Zwrot towarów, odstąpienie od umowy.
  17.1. Wszyscy zamawiający mają prawo odstąpić od zawartej umowy bez podania przyczyn.
  17.2. Prawo odstąpienia realizowane jest przez złożenie stosownego oświadczenia na piśmie w terminie dziesięciu dni od dnia otrzymania przesyłki na adres firmy lub e-mailem na adres rezygnacje@kiedrowska.com .
  17.3. Do zachowania terminu o którym mowa w ust. 17.2 niniejszego paragrafu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.
  17.4. W przypadku odstąpienia od zawartej umowy, Zamawiający jest zobowiązany odesłać otrzymane zamówienie, niezwłocznie po otrzymaniu wiadomości potwierdzającej przyjęcie odstąpienia, nie później niż w terminie 14 dni.
  17.5. Zwrot wszelkich wpłat nastąpi w terminie 14 dni licząc od dnia otrzymania odesłanego zamówienia przez Sprzedającego. Jeżeli Sprzedający nie wskaże innego sposobu zapłaty, zwrot nastąpi na rachunek bankowy Zamawiającego, a gdyby był on nieznany Sprzedającemu - przekazem pocztowym na adres doręczenia zamówienia.
  17.6. W przypadku odesłania zamówienia połączonego z nieskutecznym odstąpieniem od zawartej umowy, zamówienie zostanie ponownie wysłane Zamawiającemu po pokryciu przez niego kosztów powtórnej wysyłki.
 20. Reklamacje.
  18.1. Wszelkie reklamacje przyjmowane są w formie pisemnej na adres firmy lub e-mailem na adres reklamacje@kiedrowska.com.
  18.2. Reklamacje są rozpatrywane w terminie 7 dni od daty wpłynięcia zgłoszenia.
 21. Sprzedaż prowadzimy wyłącznie na terenie Polski.
 22. W razie wątpliwości i pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numery : 0-501 075 847 , 0-508 394 980 lub e-mail kontakt@kiedrowska.com

  Informacje o sklepie kiedrowska.com - kulturystyka i fitness Regulamin sklepu kiedrowska.com - kulturystyka i fitness Twoje propozycje zmian w sklepie
Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie znaki towarowe , opisy i zdjęcia produktów
przedstawione na stronie są użyte wyłącznie w celach informacyjnych .